*** Похід до зимового лісу до Дня Соборності України - хмельницькі гопаківці - 22 січня ***

Хмельницькі гопаківці разом з батьками та тренерами – похід до зимового лісу, приурочений Дню Соборності України,  22 січня 2017 року

*** Хмельницькі гопаківці - похід до зимового лісу з батьками та тренерами - День Соборності України 22 січня 2017 року ***

Вихованці Хмельницької обласної федерації Бойового Гопака у новому році продовжують кращі традиції загартування тіла та духу.
Так, 22 січня гопаківці разом з батьками та тренерами здійснили похід до зимового лісу поруч з містом Хмельницький на півночі, аби цікаво і з користю провести вихідний день.
Цей зимовий похід приурочений Дню Соборності України.

***

Звичні фізичні вправи та змагання для багатьох стали неабияким випробуванням в нових природних умовах, допомогли кожному побачити свої переваги в конкретній ситуації, і, водночас, відмітити про себе певні моменти, над якими ще треба попрацювати найближчим часом.
Надовго запам’ятаються учасникам походу гра в сніжки, «взяття» снігової вежі-барикади, Забава зі стрічками, та й, власне, сама мандрівка пересічною місцевістю в зимову пору.

***

Ми всі щиро вдячні Олександру Степановичу Бортюку за майстерно приготований український куліш, який, як завжди, вдався надзвичайно смачним, а також батькам гопаківців, які теж долучились до походу.

*** Хмельницькі гопаківці - похід до зимового лісу з батьками та тренерами - День Соборності України 22 січня 2017 року *** *** Хмельницькі гопаківці - похід до зимового лісу з батьками та тренерами - День Соборності України 22 січня 2017 року *** *** Хмельницькі гопаківці - похід до зимового лісу з батьками та тренерами - День Соборності України 22 січня 2017 року *** *** Хмельницькі гопаківці - похід до зимового лісу з батьками та тренерами - День Соборності України 22 січня 2017 року ***

 

Похід до зимового лісу до Дня Соборності України – хмельницькі гопаківці – 22 січня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.